E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Facebook

Facebook

Bireysel Facebook Yönetimi, Kurumsal Facebook yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.
Facebook

Facebook şuan da sadece insanların birbirleriyle tanıştığı arkadaşlarını bulduğunu bir sosyal medya uygulaması olmayı geride bıraktı. Günümüzde Facebook’ta bir marka iseniz internet sitenizin trafiğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca satışta olan ürünlerinizin ulaşımını sağlayabileceğiniz bir bağlantı oluşturabiliyorsunuz. Bu yüzden Facebook, eğer bir marka olarak ya da girişimci olarak kullanmayı düşünüyorsanız pazarlama ağınızın içinde mutlaka yer alması gereken mecralardan birisidir.

Facebook Hesap Yönetimi

Facebook yönetimi düşündüğünüz kadar zor bir iş değildir. Öncelikle önemli olan sayfanızın fotoğraf seçimidir. Bilindiği gibi bu tarz bir sayfanız varsa görsellik öncelikleriniz aranızda yer almalıdır. Bu anlamda yapmanız gereken 851*315 piksel ebatlarında bir sayfa fotoğrafı oluşturmanızdır. Yüklediğiniz fotoğraf en az 399 piksel genişliğinde olmalıdır. Fotoğrafın içeriği ile ilgili dikkat etmeniz gereken husus ise fotoğrafınız aracılığı ile satış bilgilerinizi ve fiyatınızı, yapacağınız promosyon ve duyurular iletilerinizi, iletişim bilgilerinizi kolayca paylaşabilir. Bu fotoğraf beğen, paylaş ya da şimdi satın al gibi çağrılar barındırdığından işinizi epeyce kolaylaştıracaktır.

Kurumsal Facebook Hesabı

Facebook’ta kurumsal sayfa oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken öncelik kendinize ait bir hesap oluşturmaktır. Oluşturduğunuz bu hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Sayfa Oluştur’ sekmesine tıklayarak, karşınıza çıkacak olan 6 farklı kategoriden birini seçerek ve sonraki adımları dikkatle takip ederek Kurumsal Facebook Hesabı oluşturabilirsiniz.

E Ticaret Facebook Yönetimi

E Ticaret Facebook Yönetimi için uygulamanız gereken bazı durumlar vardır. Birazdan bahsedeceğimiz bu durumları uyguladığınızda başarı adımlarını hızla tırmandığınızı sizde göreceksiniz.

 -Mesai saatleriniz dışında da paylaşım yapmaya büyük önem gösterin.

 -Günde en az 1-2 paylaşım yapın. Düzenli bir şekilde paylaşıp yaptığınızda takipçilerinizden olumlu dönüşü muhakkak alacaksınızdır.

 -İletilerinizi kısa ve etkileyici bir şekilde oluşturun.

 -Paylaştığınız ürünü satın alma linkine yönlendirme yapın.

 -Kullanıcılar size ulaştığı anda onlara geri dönüş yapmaya özen gösterin. Böylece kullanıcılar da ne kadar güvenilir olduğunuzu fark edecektir.

 -Zaman tünelinde kullanacağınız kapak fotoğrafını oldukça dikkat çekici hale getirin.

Facebook Yönetiminin Önemi

Kurumsal Facebook Yönetimi

Facebook’ta oluşturacağınız sayfanızda kendinize ait bilgileri, size nasıl ulaşılabileceğini ve markanızı açıkça belirtirsiniz. Ayrıca birçok fotoğraf paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra akıllı telefon ve mobil cihaz uygulamaları sayesinde anında çektiğiniz fotoğrafları takipçilerinizle paylaşabilir ya da video yükleyebilirsiniz. Üstelik ana sayfanızda da güncel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Profiller isterlerse sayfanıza dair her bir yeni paylaşım ve güncelleme için bildirim hizmetinden faydalanabilirler. Bu anlamda Facebook yönetiminin önemi büyüktür.

Art Group Facebook Yönetimi

Açılımı Search Engineering Optimization’ın en kolay tanımı, arama motoru optimizasyonudur. Arama motorları arasında belirlenmiş kelimeler ile arama yapan kişilere, yapılan çalışma ile ilgili sitenin sonuç listesinde üst sıralarda çıkarılması için yapılan işlemlerin tümüne SEO denmektedir. ART GROUP sayesinde hem reklam bütçelerinizin altında bedeller ile markanızı tanıtmış olursunuz hem de internet dünyasında kalıcılığınızı perçinlersiniz.

50
Görsel Paylaştık
50
İçerik Yazdık
+ 0
Hesap Yönettik
+0
Yıllık Tecrübe

Bize ulaşın

Facebook hesap yönetimiyle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Facebook yönetimiyle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22