E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Affiliate Reklamları

Affiliate Reklamları

Türkiye ‘de Affiliate Reklamları son dönemlerde sıklıkla duyulan bir kelimedir. Yeni reklam biçimi olarak adlandırılan ve birçok mecradan çeşitli tanıtımların yapıldığı bu reklamcılığın tam olarak ne olduğunu bilmeyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Peki, Affiliate Reklamları nedir? Affiliate marketing ya da performans pazarlama olarak da bilinen bu sistem sosyal medya dahil blog, web site ve e posta gibi internet temelli uygulamaların, sitelerin kullanılması ile ürün tanıtımı yapılmasıdır.

İnternet’e her gün yüzlerce hatta milyonlarca kişi girdiği düşünüldüğünde birçok reklam alanından daha avantajlı ve getirisi büyük olan bu reklamcılık komisyon temeline dayanmaktadır. Firmaların ürünleri bu mecralarda tanıtılacak ve ürünü daha çok insana ulaşması sağlanacaktır. Günümüz dünyasında büyük önemi olan teknolojinin bu doğrultuda kullanılması herkesin bu durumdan kazançlı çıkmasını sağlayacaktır. Bu sebeple ürünlerinin reklamını yapmak ve tanıtım amaçlı reklamlar yayınlamak isteyen kişilerin bu reklamcılık alanına yönelmeleri gerekmektedir.

Affiliate Reklamları nasıl yapılır?

Affiliate reklamları her anlamda avantajlı olan firmaların tercih ettiği bir reklamcılık örneğidir. Peki, affiliate reklamları nasıl yapılır? Affiliate reklamları pek çok aracı ile yapılabilmektedir. E postalar, sosyal medya ve bloglar aracılığı ile yapılan bu reklamcılık ürünlerin tanıtımının yapılmasını sağlamaktadır. Satış ortakları aracılığı ile verilen bu hizmette ürünün özellikleri tanıtılmakta ve bu sayede reklam hizmeti verilmektedir. Blog veya web sitesi ile yapılan reklamlar çok daha iyi dönüşümler alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede reklamı yapılacak olan ürünü özellikleri net bir şekilde ortaya konmakta ve müşteri satış sayfasına kolaylıkla yönlendirilmektedir.

Affiliate Reklamlarının Önemi

Affiliate reklamları son yılların en popüler hizmetlerinden bir tanesidir. Affiliate ağları ile verilen bu hizmet hem satıcının hem de satış ortağının kazançlı çıkmasını sağlamaktadır. Affiliate Reklamlarının Önemi hem ülkemiz hem de dünya için son derece büyüktür. İnternetin gücünden yararlanılan ve bu sayede ürün reklamı yapılan bu sistemde internet için geçerli olan her türlü mecra kullanılmaktadır. Tıklama başına, üyelik başına ve satış başına ödeme yapılan bu sistem sayesinde en kazançlı çıkan taraf ürünün reklamını veren firmalar olmaktadır. Türkiye’de de her geçen gün adı duyulan ve popülerleşen bu sistem yeni para kazanma yöntemlerinden bir tanesi halini almıştır. Bunun için açılan siteye trafik sağlanması ve müşterilerin ürünün satış sayfasına yönlendirilmesi yeterli olacaktır.

Art Group ile Affiliate Reklamları

Art Group bünyesinde verilen affiliate reklamcılık hizmeti firmalar için son derece avantajlıdır. Aracı olmadan ürün satışı yapılmasını sağlayan ve internettin gücünden faydalanılan bu hizmet sayesinde hem satış ortakları hem de firmalar kazançlı çıkmış olacaktır. Tüm bu affiliate reklamları ve affiliate reklam fiyatları için Art Group ile iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Bu sayede affiliate reklamcılık hizmeti alınacak ve reklam getirileri artacak buna bağlı olarak ürün satışlarının da artması sağlanacaktır.

Affiliate Reklamları

Art Group

ART GROUP  ile Affiliate Reklamları konusunda iş birliği yapmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Uzmana Danışın

Affiliate Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Affiliate Reklamları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Art Group  Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22