E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor Entegrasyonu, Gittigidiyor Entegrasyon Api, Gittigidiyor Entegrasyon Yazılımı, Gittigidiyor Entegrasyın Hataları, Gittigidiyor Entegre, N11 Gittigidiyor Entegrasyon, Opencart Gittigidiyor Entegrasyon, T-soft Gittigidiyor Entegrasyon, Ticimax Gittigidiyor Entegrasyon, Projesoft Gittigidiyor Entegrasyon E-ticaret Gittigidiyor Entegrasyon, Woocommerce Gittigidiyor Entegrasyon, Gittigidiyor Fatura Entegrasyon ve daha fazlası için Art Digital Agency ile iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret sistemleri ile internet üzerinden yapılacak olan her türlü alışveriş işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Satıcıların internet üzerinde işlemlerini kolay bir şekilde bitirmesini sağlayan entegre programları ile satıcılar hem zamandan kazanma fırsatı yakalar hem de müşterileri ile sağlıklı iletişim kurar. Ticari faaliyet yürüten firmalara her türlü rahatlık sunan program ile kısa zamanda firmaların internet üzerinde başarılı bir imaj çizmesi mümkün olur. Müşterilerden alacağı memnuniyet ile satışlarına devam eden firmalar kısa bir süre içerisinde geleceğe yönelik oldukça büyük bir müşteri kitlesine sahip olurlar.

 Kontrol Paneli ile Kolay Yönetim

Entegre programlarının satıcılara sunduğu en büyük kolaylık kolay ve basit bir arayüze sahip olan kullanıcı panelidir. Satıcılar bu panel üzerinden kolay bir şekilde satışta olan ürünlerine dair takip imkânı yakalar. Satışta yer alan ürünlerin her birisi ile teker teker ilgilenmek yerine toplu olarak sipariş takibi yapılabilir ve ürünler ile ilgili düzenlemeler toplu şekilde yapılabilir. Alışveriş için tercih edilecek gittigidiyor entegrasyon programı ile satıcı firma dilediği her bir ürünü kolay şekilde programa yükleyebilir v e program üzerinden detaylı ürün takibini yapabilir.

 Gittigidiyor Api Entegrasyonu 

 Herhangi bir uygulamaya ait olan bütün yetenek ve özelliklerin bir başka program içerisinde de değiştirmeden kullanılabilmesi amacı ile paylaşılmasını sağlayan arayüze API denilir. Zaman kaybını önleyen gittigidiyor api entegrasyon ile bir kez yapılacak bir bilgi girişinin bir diğer zamanda başka adreslerde de kullanılması mümkün olur. Gittigidiyor içerisinde API arayüzüne sahip olmak için gittigidiyor kayıt adresi üzerinden gerekli bilgileri doldurup form göndermek ve gelecek cevap mailinin ardından kullanıcı adı ve şifrelerine ulaşarak arayüze giriş yapmak mümkündür. Bu arayüz ile de her platformdan kolayca adrese giriş yaparak bütün ürünler takip edilebilir.

Gittigidiyor Stok Takibi ve Bilgi Güncelleme

 

Gittigidiyor Entegrasyonu

Entegre programları kullanıcıların kolay bir şekilde stok takibi yapmasını sağlar. Gittigidiyor sitesi içerisinde firmalar sayısız ürün girişi yapabilir ve bu ürünlerin hepsini aynı anda satışa sunabilir. Entegre programının kullanılmaması durumunda her bir ürünün stok bilgilerinin ve takibinin tek tek yapılması gerekir. Kolaylık sağlayan gittigidiyor entegrasyonu ile bu ürünlerin hepsinin toplu şekilde kontrol edilmesi mümkün olur. Biten ürünler kolay bir şekilde tekrar yüklenebilir ve ürünlere ait gerekli en güncel bilgiler kolay bir şekilde girilebilir. Satış sitesi içerisine yüklenen ürünlerin toplu fotoğraf düzenleme işlemleri ve ne kadar satışta kalacağına dair toplu bilgiler kolay bir şekilde girilir.

Gittigidiyor Entegre Fiyatları

Entegrasyon programları satıcı firmaları birçok masraftan ve zaman kaybından kurtarır. Çeşitli paketler şeklinde satışa sunulan gittigidiyor entegrasyon fiyatları her bir paketin içeriğine göre değişiklik gösterir. Girilecek ürün sayısı, ürünlerin yüklenebilecek fotoğraf sayıları, sipariş listeleme sayıları, rakip analizleri gibi birçok farklı seçeneğe sahip olan paketlerden firma kapasitesine uygun olan model tercih edilebilir.

Akıllı Kaynaklar ile Müşterilerden Bir Adım Önde Olma Fırsatı

Gittigidiyor entegre programı ile satıcılar sektördeki diğer rakiplerinden bir adım önde olma fırsatına sahip olur. Hızlı işlem kolaylığı ve geniş hizmet kapasitesi ile dakikalar içinde alıcılarına etkili bir hizmet sunabilir. Akıllı fiyat hesaplama ve güncelleme seçenekleri sunan gittigidiyor entegrasyon gittigidiyor entegrasyon firması ile tek bir panel üzerinden profesyonel şekilde alıcılara hizmet sağlanabilir. Sanal mağazacılık sektöründe kısa sürede firmalara başar sağlayan entegrasyon programı ile firmaların kısa sürede ciddi alıcı kitlelerine ulaşılabilir. Gittigidiyor entegrasyon programları ile firmaların sektörel anlamda pazar payını iki katına çıkarmaları da mümkün olur.

3 Responses
 1. Mert D.

  Şirket olarak farklı bir firmadan entegrasyon hizmeti alıyoruz. Kadın iç giyim üzerine işletmemiz var. Ama memnun değiliz sizin sisteminiz ne şekilde çalışıyor ve deneme süresi mevcut mudur

  1. ART GROUP Yetkili

   Mert bey;
   Entegrasyon sistemimiz bulut tabanlı çalışmaktadır ve içerisinde Depo yönetim modülü de bulunmaktadır. Şuan sistemlerimiz tüm sanal mağaza sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. E Ticaret sitenizin sanal mağaza entegrasyonu konusunda 15 gün süre ile sistemimi kurmak ve deneme sürenizi başlatmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sorunsuz entegrasyon için doğru yerdesiniz.