E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Instagram Reklamları

İnstagram reklamları sayesinde yüksek kitleye hitap edebilirsiniz:

İnstagram Reklamları

Dünya çapında en sık olarak kullanılan sosyal medya ağı Instagram, hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren kullanıcılarını devasa boyutta hızlı çoğaltmış bulunmaktadır. Zaman içerisinde adeta alışveriş merkezlerinin online biçimi haline gelen sosyal medya ağında, pek çok insanın geçim sağlama yeri haline gelmektedir.

Sosyal medya uygulaması üzerinden açılan şirketler, pek çok alanda yasal olarak hizmet vererek faturalı ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Pek çok insan belirli kullanıcı kitlesine sahip olarak ücret karşılığında sayfaları üzerinden ürün tanıtımı yapabilmektedir. Bunların alt yapısını oluşturmak için ise, gerekli olan ve en sık uygulanan yöntem ise instagram reklam çeşitleri yöntemlerinden faydalanarak kısa zaman içerisinde sayfa tanıtımı gerçekleştirip gerekli olan popülerliğe ulaşmak olmaktadır.

Instragram Reklamları

Instagram Reklam Yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

 Instagram Reklamlarının Önemi:

Büyük küçük fark etmeksizin birçok kuruluşa ve sayfaya kullanıcı akını sağlayan reklam yöntemleri, kısa zaman içerisinde kurulan satış yönteminin amacını gerçekleştirerek gelir elde etme imkânı sağlıyor. Reklam çeşitliliği sponsor yöntemi ile ücretsiz bir şekilde reklam verebilme seçenekleri de bulunmaktadır. Çifte reklam gibi bir mantık ile ilerlenen instagram reklamları sisteminde, hem reklamı yayılan sayfa hem de yardımcı olan sponsorun adları ortak olarak anılmaktadır.

İnstagram üzerinden reklam yayınlama işlemi, Facebook reklam yayınlama editörü, power editör aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. En büyük özelliği ise, instagram bünyesinde reklam verebilmek için dışarıdan gelen bir kuruluş dahi olabilmek yeterli olmaktadır. İnstagram sosyal medya uygulamasında reklam verebilmek için, uygulama içerisinde bulunan bir hesap sahibi olmak gerekmemektedir. Kurumsal instagram reklamları ile birçok büyük firmanın reklamlarını gerçekleştirerek instagram hesabı olan kullanıcılara hitap edebilmek mümkün olmaktadır.

İnstagram reklamlarının avantajları pek çok alanda başta sirkülasyonu desteklemek için büyük kazançlar sağlamaktadır. Instagram üzerinde Türkiye’deki her 5 insandan 3 ü kullanım gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda birçok faydalı yararlar sağlamaktadır. Yeni açılan bir butik giyim, instagram üzerinden gerçekleştirdiği reklamlar ile çok kısa zaman içerisinde kendi bölgesinde bulunan hesap sahiplerine ulaşım sağlayarak, güzel kazançlar elde edebilir ve popülerlik seviyesini kısa zamanda arttırabilmektedir. Ana sayfa üzerinden kullanıcıların sayfalarına giriş yaptıkları anda direk karşılarında fotoğraf ve paylaşım türü olarak çıkacağı için, çok daha etkili bir tercih olmaktadır.

ART GROUP olarak Instagram Reklamları konusunda profesyonel ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Instagram Reklam Paketleri için iletişime geçiniz.

Instagram Reklamları

Instagram Reklam Yönetim hizmetleriyle ilgili teklif almak için tıklayınız.
+ 50
Reklam Hazırlama
+ 50
İçerik Yazdık
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Instagram Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Bireysel Instagram Reklamları , Kurumsal Instagram Reklamları, E Ticaret Instagram Reklam Yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22