E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Kurumsal SEO

İstanbul Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO, kurumların websiteleri ve blogları için yapılan kurumun kendine özel olarak planlanan seo çalışmalarıdır. Kurumsal Seo’nun asıl amacı web dünyasında potansiyel müşterilere ulaşmak ve de bu müşterilerin sadık müşteri portföyüne dönüşmesini sağlamaktır. Kurumların marka bilinirliği ve marka değerni yükseltmek için sadece hem websitesine hem de sosyal medya hesaplarına ziyaretçi çekmek yeterli değildir. Bir sonraki adımda ulaşılan bu hedef kitle potansiyelinin elde tutulması gerekir.

Kısaca kurumsal seo çalışmaları, kurumsal firmaların arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yaptığı stratejik çalışmaları içermektedir. Kurumsal SEO’da amaç; arama motorlarında kurumsal firma hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa, bu sektörle ilgili yapılan arama motoru sorgulamalarında üst sıralarda yer almak ve internet te potansiyel müşterilere görünür olmaktır. Yapılacak olan kurumsal SEO çalışmalarının firmaların bilinirliğini olumsuz etkileyecek hiçbir yanının olmaması gerekmektedir. Yani yapılan seo tekniklerinin kesinlikle kötü amaçlı yapılmıyor olması en önemli noktadır. Bu şekilde hizmet almak isteyen firmalara ve markalara kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti verilir.

Kurumsal SEO Hizmetleri

Kurumsal SEO ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız için bize ulaşınız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Nedir?

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti ile; firma ya da markaya ait olan web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda çıkması konusunda stratejik çalışmalar planlanır. Kurumsal SEO danışmanlığı veren firmaların oldukça dikkatli ve titiz çalışmalar yapması gerekir, çünkü seo çalışması sırasında yapılabilecek herhangibir olumsuz işlem, backlink alınacak yanlış ve uygunsuz  bir web sitesi, işe yaramayan bir anahtar kelimede çalışmak gibi pek çok seo işlemi kurumsal seo danışmanlığı alan firma ya da marka için arama motorlarında geriye düşmesine neden olabilir. Aynı zamanda yapılan zararlı, kandırmaya yönelik işlemler de arama motorları tarafından ceza alınmasınaneden olarak,  kurumsal firmanın online itibarının olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Bu yüzden kurumsal SEO danışmanlığı alınacak olan firma seçimi çok ama çok önemlidir.

Kurumsal SEO Faaliyetleri

Kurumsal SEO firmaların geleceği için alabileceği en doğru çalışma sistemi kararı olmaktadır.

Kurumsal firmaların reklamlarının veya sahip oldukları internet sitelerinin arama motorlarında en üst sıralarda yer alması için yapıla en doğru aritmetik ve matematiksel olarak gerçekleşen çalışmalar olmaktadır. Zaman içerisinde yer alan hükümsüz kelimeler ve sitelerin kullandığı yanlış reklam terimleri, amaçlanan başarı hedefini gerçekleştirmelerini zora sokabilmektedir. SEO çalışmaları son zamanlarda hızla bilinçlenen kişiler tarafından tercih edilerek arama motorlarında en üst sıralarda yer alabilmenin rekabeti içerisinde olma yarışına dönüş durumdadır. Kurumsal Seo Fiyatları çok uygun fiyatlar arasında gerçekleşerek uygulama teknikleri ve aşamalarına, sitelerin hali hazırda bulunan konumlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sitelerin arama motoru tarafından uygulanmış olan filtre engeline takılması durumunda standart fiyatlardan biraz daha yüksek rakamlar ödenmesi kaçınılmaz bir durum olmaktadır.

Kurumsal SEO çalışmaları nelerdir?

 

Kurumsal SEO

Rakip analizi: Seo çalışmasının ilk adımı bulunduğunuz sektörde size rakip olan firma ya da markaların nasıl çalışmalar yaptığı ve bu aşamada nerede olduklarıdır. Çünkü önceliğiniz rakipleri geçmektir. Bu noktada başarılı olan rakiplerinizin seçilerek,  SEO çalışmaları  konusunda neler yaptıklarının ayrıntılı ve kıyaslamalı bir raporu hazırlanmalıdır.

Anahtar kelime araştırması: Bulunduğunuz sektörde en çok arama yapılan anahtar kelimeler ve kelime grupları analiz edilmeli, bu anahtar kelimelerin sizin sitenizle ve site içeriğinizle uyumlu olanları tercih edilmelidir. En popüler olan anahtar kelimeleri seçmek yetmez, bu kelimelerin firmanıza ve ürünlerinize  uyumlu olması göz önüne alınmalı  ve hedef kitlenizin aradığı ile bağlantılı çalışmalıdır.

Site içi SEO: Yapılan analizler sonucu elde edilen anahtar kelimelere yönelik şekilde hem eski site içerikleri revize edilir, hem de yeni içerikler üretilir.  Bununla birlikte link yapısı, kodlama hataları, sitede bulunan görseller, sayfalar gibi birtakım teknik düzeltmeler de yapılır.

Site dışı SEO: Site içi düzenlemeler yapılırken aynı zamanda Site dışı düzenlemeleri ve tanıtımları içeren Site dışı SEO çalışmaları da paralel olarak yapılmalıdır. Güçlü haber siteleri ya da bloglarda anahtar kelimelelerle hazırlanmış tanıtım yazıları yayınlanmalı, güçlü websitelerinden link yapısı oluşturulmalı gibi sitenin dışından yapılacak çalışmalar da büyük önem taşır.

Sosyal medya stratejisi: Firma ya da markanın bulunduğu sektöre ve ürünlere göre sosyal medya stratejisi de geliştirilmelidir. Firmaya ve stratejiye uygun olan sosyal medya platformarı için içerikler hazırlanır ve uygun etiketler ile yayına alınır. Bu alanlarda topluluk oluşturmak, yorum almak, hareketli ve etkin hesaplar oluşturmak ve yönetebilmek önemlidir. Müşterilere ulaşmanın, müşterilerin size ulaşmasının en kolay yolu sosyal medyadan geçer.

Raporlama: Sunulan kurumsal SEO hizmeti için belli bir veri elde edilmesi ve karşılaştırma yapılması gerekir. Kısaca rapor lazım.  Tüm yapılan kurumsal seo çalışmalarının açık ve net olarak  periyodik zamanlarda hazırlanmasına dikkat etmelisiniz. Yapılan çalışmalardan adım adım haberdar olmalısınız. Verimliliği ölçmek için de bu veriler kesinlikle size ulaştırılmalıdır.

Kurumsal SEO Fiyatları

Kurumsal SEO özel bir hizmettir. Firmanıza ya da markanıza uygun şekilde hazırlanacak ve uygulama da bu şekilde size özel yapılacaktır. Paket SEO hizmeti ile maalesef uzun vadeli bir yatırım yapmak uygun değildir. Sizinle birebir çalışacak ve her an sizinle irtibatta kalacak konusunda uzman, referansları kuvvetli seo hizmet firmaları bulunmaktadır. ART GROUP olarak profesyonel kadromuz ve SEO  konusunda özenle çalışan ekibimizle size tüm imkanlarımızı sunuyoruz. Bu anlamda kurumsal seo fiyatları da sizinle birebir görüşüp, firmanızın ihtiyaçlarını belirledikten sonra en uygun şartlarda size sunulacaktır.

İstanbul SEO Hizmetleri

İstanbul seo çalışmalarında kusursuz gerçekleşen hizmet talepleri.

Kurumsal veya jenerik boyutlu seo çalışmaları, özellikle çalışma gerçekleştirecek kurumun çok iyi referans donanımına sahip olan ajansların tercih edilmesi, başarı oranını yükseltmektedir. Daha öncesinde gerçekleşmiş olan çalışmalar büyük ölçüde önem arz etmektedir. Seo kavramı başarıyı yakalamak için bu güne kadar gerçekleşen en etkili ve başarı gösteren çalışmalardan biri olmaktadır. Art Group çalışmalarının önemi, büyük olmakla birlikte son derece titiz ve ince çalışmalar yürütülerek gerçekleştirilmektedir. Rakip sitelerin bağlı bulundukları konum, içeriklerindeki hizmetler ele alınarak çok daha başarılı bir çalışma gerçekleştirmek gerekmektedir.

Kurumsa SEO’nun Önemi

Kurumsal SEO kurumların marka ve kalite güvencesini oluşturmaktadır.

İş hayatında beklenen başarıyı yakalama ve elde etme yolunda ilerlerken en büyük yardımcı etken seo çalışmaları olmaktadır. Zaman içerisinde gelişen ve hızla yaygınlaşan internet sayesinde insanlar bir adım atmakta kadar verirken, mutlaka internet üzerinden yaptıkları araştırmalar ile ilerlemektedir. Kurumsal markaların adlarının en doğru şekilde anılarak yapılan seo çalışmaları çok kısa zaman içerisinde, beklenmedik doğrultuda başarılara imza atmaktadır. Kurumsal SEO Fiyatlarıı kurumsal firmaların beklentileri, gerçekleştirilecek çalışma teknikleri ve filtre uygulamalarına karşı alınan önlemlerin ciddiyeti ile belirlenmekte ve değişiklik göstermektedir. Daha önce filtre uygulamasına maruz kalan bir sitenin SEO çalışması, farklı bir web sitesinden alınacak fiyatlardan aşağı yukarı 750.00 TL ile 2000.00 TL aralığında değişiklik gösteren bir rakam ile gerçekleşmektedir.

Art Group Kurumsal SEO

Kurumsal SEO konusunda başarılı çalışmaları ile ön plana çıkan ART GROUP SEO hizmetlerinden yararlanmak için hemen teklif isteyiniz.

0 +
Kurumsal SEO
50 +
Blog Yazısı
% 0
Başarı
0 +
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Kurumsal SEO ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Kurumsal SEO ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22