E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları

Twitter ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Twitter nedir diyecek olursanız, kişilerin veya kurumların, kendileriyle alakalı haberlerini, o anki hissettiklerini veya düşüncelerini kısa mesajlar halinde paylaştığı bir platformdur. Twitter ilk olarak 2006 yılında Jack Dorsey tarafından küçük bir işletmenin, aralarındaki iletişimin sağlanması için çıkarılmıştır. Twitter da olan 140 karakter sınırı da buradan geliyor ve hala değişmeden günümüze kadar gelmiştir.

Twitter Türkiye’de 25.milyon dan fazla kullanıcıya sahip olması sebebiyle, Çeşitli firmalar bu platformu kullanmaya başladılar. Reklamlar firmaların olmazsa olmazıdır. Firmalar ürünlerini sattırmak için bu tür platformlara ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle Twitter reklamları firmalar içinde çok faydalı bir platformdur. Bu nedenle Twitter, Facebook ve Youtube gibi platformlar çok tercih edilmektedir.

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter Reklamları ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter Reklamları

 1- Sponsorlu twitlerle reklam yaptırtmak: Bu yöntem çok kullanılmaktadır.  Twitter’de bir kelime aratıldığında en üst kısımda sponsorlu twitler çıkmaktadır. Bu twitler firmalarda twit reklam verebilir çok kısa bir zamanda yüksek bir kitleye ulaşabilirler. Bu şekilde de kazançlarını yükseltebilirler.

 2- Sponsorlu hesaplar ile takipçi sayısı arttırmak: Bi başka yöntem ise sponsorlu hesap açılıp takipçi sayısının arttırılması olacaktır. Twitter’a ilk girişte “Kimi Takip Etmeli” diye bir ibare gelmektedir. İşte bu kısımlara sizlerde sponsor olursanız, takipçi sayınız ciddi bir şekilde artış gösterecektir. Bu şekilde twitter reklam yönetimi konusunda başarılı bir iş yapılmış olur.

 3- Twitter videolu reklamlar: Videolu reklamlar her zaman daha ilgi çekici olmuştur. Twitter de bu konuda kullanıcılarına böyle bir seçenek sunuyor. İşleyişi diğer platformlar gibidir. İzlenme başına ücretlendirilir. Bu nedenle twitter’da videolu reklamlar verebilir, daha çok kitleye daha etkili bir biçimde ürünler tanıtılabilir.

Bunların yanında daha farklı bir çok seçeneklerde bünyesinde barındırmaktadır. Bir kaçına sayacak olursak, uygulama reklamları, web site kartları ve hava durumu hedeflemeli reklamları gibi farklı farklı seçenekleri bulunuyor. Bu sebepten twitter reklamlarının önemi oldukça yüksektir. Sonuç olarak, twitter kurum ve kuruluşlar için reklam açısından çok önemli ve tercih edilen bir platformdur.

ART GROUP olarak Twitter Reklam Yönetimi konusunda profesyonel ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Twitter Reklamları

Twitter Reklam Yönetim hizmetleriyle ilgili teklif almak için tıklayınız.
+ 50
Reklam Hazırlama
+ 50
İçerik Ekleme
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Twitter Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Twitter Reklam Yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22