E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım, E ticaret Web Tasarım

Web tasarım, internetin ve bilgisayar teknolojisinin hayatımıza girmesi ile ortaya çıkan yeni bir alandır. İnternette her gün karşılaştığımız yüzlerce site bulunmaktadır. Firmalara ait olan siteler ve sosyal medya siteleri bunlardan yalnızca birkaçıdır. Tüm sitelerin insanların hizmetine sunulabilmesi için yapılan adımlara web tasarım adı verilmektedir. Sitelerin dış görünümünün tasarlanması anlamına gelen bu yeni tasarım alanda verilen hizmetler web tasarımcılar aracılığı ile verilmektedir. Sitelerin tasarımları, işlevselliği ve özellikleri web tasarımın en önemli detaylarındandır. Her tasarım alanında olduğu gibi önceden planlanan ve bu doğrultuda hazırlanan web sitelerinin tasarımları mutlaka profesyonel olan kişilere yaptırılmalıdır. İşi bilmeyen kişilerin yaptığı tasarımlar arama motorlarına uyumlu olmayacak ve ortaya çıkan tasarım uzun ömürlü olmayacaktır. Bu kurumsal siteler için çok daha önemli bir detaydır. Kurumsal Web Tasarım dikkatle hazırlanmalı ve firmanın yapısını net bir şekilde ortaya koyarak şirket tanıtımı amacına hizmet etmelidir.

Web Tasarım

Web Tasarım Çeşitleri

Web tasarım sitenin hangi tarzda olacağına bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Kurumsal şirketlere yapılan web site tasarımları ticari sitelere ya da blog sitelerine yapılan tasarımlar ile aynı olmayacaktır. Bu noktada dikkat edilecek en önemli detay sitenin ne amaçla tasarlanacağıdır. E ticaret web tasarım ürünlerin tanıtıldığı ve satışa sunulduğu sitelerin tasarımlarıdır. Bu tarz sitelerin tasarımlarını yapmak biraz daha zorludur. Bunun sebebi sitede çok sayıda ayrı kategori bulunacağı ve her kategoriye ürünlerin yerleştirilmesi gerektiğidir. Bunun yanı sıra kurumsal web tasarımlar ise biraz daha basittir. Bu tarz sitelerde ticari sitelere de olduğu kadar çok kategori bulunmayacağından tasarımını yapmak biraz daha kolay olmaktadır.

Web tasarımda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Web tasarımında dikkat edilecekler dendiğinde akla birçok farklı unsur gelmektedir. Her detay ayrı önem taşımaktadır ve site tasarımının amaca hizmet etmesi için bu detayların her biri göz önüne alınmalıdır. Tasarımda dikkat edilecek ilk detay arama motorlarına uyumluluktur. Sitenin Google sıralamasına yükselebilmesi için doğru tasarlanmış ve hızlı açılan sitelerin tasarlanması şarttır. Bunun yanı sıra doğru renk seçimi de büyük önem taşımaktadır. Art Web Tasarım içerisinde kullanılan renkler markanın kurumsal renkleri olmalıdır. Tasarım bir şirkete yapılmıyorsa bile çok göz yoran renklerden uzak durulmalı ve daha sakin tonlara yönenilmelidir. Bu sayede site rahatsız edici olmaktan çıkacak ve ziyaretçilerin site içerisinde daha uzun süre kalması sağlanacaktır.

 Profesyonel Tasarım Fiyatları

Profesyonel ve başarılı web tasarımları yaparak müşterilerine hizmet vermeye devam eden Art Group bu alandaki tecrübeleri ile en kaliteli web sitelerinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Web tasarım alanında uzman olan kişiler ile site tasarımı hizmeti veren ve bu doğrultuda çalışan Art Group her anlamda son derece avantajlı hizmetler vermektedir. Web tasarım fiyatları web tasarım ajansı arayışındaki en önemli kriterdir. En uygun fiyatlara hizmet veren Art Group sayesinde bütçeye uygun bir web tasarım yaptırılması mümkündür.

WEB Tasarım Hizmetleri

Art Group

ART GROUP  ile Web Tasarım, Kurumsal Web Tasarım, E Ticaret Web Tasarım işlemleriniz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

+ 10
Kurumsal Web Tasarım
+ 1
E Ticaret Tasarımı
% 0
Müşteri Memnuniyeti
0 +
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Web Tasarım ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Web Tasarım Hizmetleri Web Tasarım Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Art Group  Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22