E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Yandex Reklamları

7/24 Saat Profesyonel Hizmet Garantisi

Yandex Reklam Verme İşlemi

Yandex Reklamları

İnternet kullanımın artmasının paralelinde, reklam faaliyetlerinin özellikle bu alandan yapılmaya başlandığı bir gerçektir. Bu konuda site bazında reklamlar verilebildiği gibi ayrıca arama motorları kullanılaraktan reklam verilebilmektedir. Bu reklam verme işlemlerinin özellikle arama motoru şirketlerinin tekelinde olduğu gerçeği sebebiyle bu konuda reklam çalışmalarının yürütülmesi için bu arama motorları, reklam alnında hosting, alan adı alma gibi işlemleri yerine getirmektedir. Özellikle son zamanlarda arama motorları içerisinde etkinliğini arttıran Yandex, sizler ve işletmeniz için en iyi reklam verme işlemini gerçekleştirmek adına, atılımlarını ve yatırımlarını sürdürmektedir.

             

Yandex Reklamları, diğer arama motorlarının reklamlarından farklı özelliği sebebi ile daha üstün niteliklere sahip olarak, karşımıza gelmektedir. Bunun yanında ortaya konan reklamın, içerik olarak en uygun şekilde sunulması bu konuda yandex arama motorunun, reklam işini ne kadar da çok önemsediğinin, en büyük göstergesidir. Aynı zamanda Yandex Reklam Performansı değerlerinin bu kadar yüksek olması hiç şüphesiz, arama motorları arasındaki rekabetin bu reklam verme alanına yansıması ile beraber, özellikle yandex arama motorunun ortaya koyduğu yenilikler ile diğer arama motorları da yYandex arama motorunun reklam faaliyetlerini takibe almalarına sebep olmuştur.

Yandex Direct

Yandex Reklam Yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Yandex Reklamları

 

Kurumsal Yandex Reklamları ile sizlerde işletmenizin kurumsal kimliğini ön planda tutacak olan reklam faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu konu üzerine yapılan çalışmaların, neticesinde ortaya çıkan gerçek göstermektedir ki günümüzde internet reklamcılığı diğer alanlardaki reklam faaliyetlerine göre çok daha etkili, ancak bunun yanında ise daha ekonomik bir seviyededir. Bu yapılan faaliyetlerin yanı sıra sizlere birçok avantajı da sunan yandex reklamları; özellikle hitap etmek istediğiniz kesimi belirleyebileceğiniz yandex hedef kitle tanımlaması ile işletmelerinizin en etkili reklam işlerinizi yerine getirmiş olursunuz.

 

Bunun yanında markanızın değerini arttırması yönünden yandex reklamları, bu konuda farklı niteliklere sahip olması ile dikkat çekmektedir. Bu nitelikleri ayrıca sizlerin yandex reklam ayarları ile düzenleyebilmenize de olanak sağlanmaktadır. Tüm bu özellikleri ile internet reklamcılığı üzerine yeni bir soluk getiren yandex arama motoru, ortaya koyduğu bu özellikler ile işletmeniz için sunduğu yandex reklamlarının avantajları ile normalin çok üzerinde bir reklam politikası sunmaktadır.

Yandex Reklamları için ART GROUP sizlere en uygun fiyat seçenekleriyle çözümler sunmaktadır. Yandex Reklamlarına dair her türlü sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Yandex Reklamları

Yandex Reklam Yönetim hizmetleriyle ilgili teklif almak için tıklayınız.
50
Reklam Hazırlama
50
Aylık Bütçe
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Yandex Direct ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Yandex Reklam Yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Reklam Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22