E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Youtube Reklamları

Profesyonel Hizmet Garantisi
Youtube Reklamları

Sosyal medya açısından Youtube dünyada en çok izlenen video paylaşım ve gösterim sitesi olup, Google iştiraki olarak son derece güçlü bir küresel yapısına sahiptir. Milyarı aşkın izleyici kitlesi sayesinde kurumsal işletmelerin buradaki reklam imkanlarını deneme çabalarını yoğunlaştırmıştır. Zira reklam aracı olarak Google nasıl çok etkili bir mecra ise, aynı şekilde onun iştiraki olan Youtube’da video izlemede dünya liderliğini muhafaza ederek reklam için önemli bir buluşma noktası oluşturmaktadır. Youtube paylaşım alanı sadece ünlü kişiler için değil, burayı kullanacak çok sayıda sanatçı ya da düşünce ve görüşlerini aktarmak isteyen kişiler için önemli bir paylaşım noktasıdır. Ayrıca birçok firma ürünleri yok denecek kadar çok ucuz maliyetlerle Youtube Reklamı olarak tanıtılmaktadır. Youtube kullanıcılarının milyarı aşkın sayılarda gezinmesi ise, burayı küresel reklam pastası için çok çekici bir yer yapmaktadır. İnsandaki paylaşım duygusu ve bunu izleme merakı yazılı ve görsel paylaşımın ötesine geçerek video konseptinde gerçekleşmektedir. Dolayısıyla video izlenmesi diğer medya biçimlerine göre çok daha izleyici çekebilmektedir. Bu da Kurumsal Youtube Reklamı kavramının önemini bir kez daha ortaya koyar.

Youtube Reklamları

Youtube Reklam Yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları için Doğru Yerdesiniz

Youtube

Youtube platformunda reklam işleyişi nasıldır? Display reklamları çok kullanılan bir yöntem olup, bu tarz reklam işleyişi videonun seyri sırasında belirir. Yani izleyici asıl izlemek istediğine bakarken, bir yandan da videonun yan kısmında ya da videonun içine gömülü halde yerleştirilmiş reklama dikkatini yöneltir. İlki standart banner reklamı, diğeri ise video içi reklamlar şeklinde kategorize edilebilir. Bunun dışında doğrudan reklam amaçlı ve yorumlarla ürün pazarlanmasına yön verilebilecek youtube reklamları oluşturulabilmektedir. Ancak bunların dezavantajı reklam olduğunun iyice belirli olmasıdır. Bu nedenle bu tarz videolara izleyiciyi yönlendirecek etkili bir isim ve görsellik, hatta arka planda müziğe yer verilmelidir. In-Stream reklamlar ise 30 saniyelik olup, örneğin çok popüler bir müzik ya da film videosunun öncesinde devreye girebilmektedir. Bu 30 saniyelik zaman dilimi dolmadan seyredilmişse ücret ödenmesi de söz konusu değildir. SEO açısından da youtube reklamları oldukça önemlidir. Zira arama işlemlerinde youtube linkleri aktif bir SEO sonuç verisi olarak dikkate alınmaktadır. Dolayısıyla youtube reklamlarının avantajları birçok kurumsal firma için olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

ART GROUP Youtube Reklamları konusunda profesyonel Youtuber‘lar ile çalışmaktadır. Youtube Reklam Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları

Youtube Reklam Yönetim hizmetleriyle ilgili teklif almak için tıklayınız.
+ 50
Reklam Hazırlama
+ 50
İçerik Yazdık
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Youtube Reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Youtube Reklam Yönetimi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22