E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

İnstagram

Instagram nedir

İnstagram

Sosyal medya uygulamalarından ilk çıktığı günden beri devasa boyutta kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. Dünyanın en büyük uygulamalarından biri olan sitenin, genel ve en bilinen özelliği fotoğraf ve video paylaşım alt yapısında olmasıdır. Günlük olarak 55 milyon fotoğraf paylaşımı almaktadır. Bağlantılı olarak tercih edilen instagram sosyal medya platformu facebook ve twitter paylaşımlarını aynı anda gerçekleştirme özelliğine sahip olmaktadır. Arkadaş listesine özel veya genel kullanıcı kitlesine açık olarak sergilenebilen fotoğraf paylaşım platformunu kullanabilmek için hesap oluşturmak gerekmektedir.

Instagram

Bireysel Instagram Yönetimi, Kurumsal Instagram Yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Instagram kullanımı nasıl gerçekleşmektedir?

İnstagram

Son derece basit kullanım özelliğine sahip olan uygulamanın, çok pratik ve seri işlemlerle fotoğraf ve video paylaşımı gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Arkadaş listesi ve kişisel bilgilerin istenilen yönlerinin paylaşımının gerçekleşmesi ile özel olarak tercih edilmektedir. Kolay kayıt işlemleri gerçekleştirdikten sonra standart kullanıcı hesabı açılmaktadır. İnstagram özel olarak alış veriş merkezlerini aratmayan yapısı ile birçok alanda satışı gerçekleşen ürün hizmeti de verilmektedir. Bu satışları gerçekleştirmek için yasal ve faturalı işlemler düzenleyebilme imkanı sunan Kurumsal instagram hesabı yani işletme hesabı ya da sayfası sahibi olmak gerekmektedir. Çok basit işlemlerle kişisel sayfa bağlantısı üzerinden işletme hesabına sahip olunabilmektedir. Ticari boyutta inanılmaz büyüme gösteren ve kullanıcılarının büyük bölümünün satış ve ürün alma işlemi gerçekleştirilmektedir.

 Instagram yönetimi nasıl gerçekleşmektedir?

Çeşitli instagram blogları açarak, hesap yönteminden yardım alınabilmektedir. Hesap ile ilgili tüm gizli bilgilerin, olası hesap çalınma durumlarının anında müdahale edildiği yer olmaktadır. Kurumların idari yönetimlerinin sağlanması ise E ticaret instagram yönetimi ile gerçekleşmektedir. Son derece güvenli ve alt yapısı düzgün olan instagram platformu, genel olarak gerçekleşen tüm işlemleri yasal olarak sergilenmesi için en iyi alt yapıyı oluşturmuş bulunmaktadır. Kullanıcılar gerek duyulan tüm Instagram hesap yönetimi işlemleri destek bildirimleri sayesinde ve ya kendileri gerçekleştirdikleri işlemler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Instagram üzerinde hizmet vermeye devam eden kurumsal satış ve bireysel satış hesapları, kullandıkları ART GROUP yani SEO hizmetini kullanarak öne çıkma işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için SEO danışma ajanslarından hizmet alan pek çok sayfa sahibi bulunmaktadır. SEO çalışmaları firmaların daha çok kullanıcı kitlesine hitap ederek daha iyi satış sonuçları elde etmesine yaramaktadır.

+ 50
Post Hazırlama
+ 50
İçerik Yazdık
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Instagram hesap yönetimiyle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Bireysel Instagram Yönetimi, Kurumsal Instagram Yönetimi, E Ticaret Instagram Yönetimiyle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22