E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Pinterest

Pinterest

İnsanların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, planlamalar yapmak, satın almak ve üretmek istediğiniz ürünlerin keşfi ve de kendi sayfanızda arşivleyebildiğiniz bir sosyal paylaşım platformudur. Yani insanların ilgi alanları, videolar, yemek tarifleri, seyahat yerleri, sağlık, dekorasyon, moda, örgü, ev dekorasyonu, oyuncak, çocuk, aile gibi onlarca farklı konuda birbirleriyle etkileşime geçebildiği ve ilgi alanına göre paylaşım takibi yapabildiği bir platformdur.

Pinterest.com adresine bağlandığınız siteye isterseniz e-mail adresiniz ile isterseniz de facebook, google plus ya da twitter gibi hesaplarınızla ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Bütün sosyal platformlarda olduğu gibi pinterest  profilinizde de düzenleme sağlamanız gerekir ve diğer uygulamalara göre çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgilerinizi girip hesabınızı aktif duruma getirebilirsiniz.

Pinterest’te beğendiğiniz fotoğrafı Pinlemek istediğinizde bulduğunuz herhangi bir fotoğrafı pinleyebilirsiniz. Bunu duvarınıza astığınız bir mantar pano gibi düşünün, sevdiğiniz hoşlandığınız ya da merak ettiğiniz şeylerin tarifinin yazılı olduğu kağıtları raptiyeyle tutturursunuz. İşte pinleme işi raptiyenin yaptığı işin aynısıdır. Ve pinterest yönetimi bu raptiyeleme işi kadar kolaydır.

Pinterest

Bireysel PinterestYönetimi, Kurumsal Pinterest yönetimi ile ilgili çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Pinterest Yönetimi

İşletmeler pinterest uygulaması sayesinde, istedikleri şeyleri planlamak, satın almak işlemi yapmak ya da yeni bir şeyler keşfetmek isteyen milyondan fazla kişiye kolayca ulaşabilirler. İşletme hesabınızı oluşturduktan sonra web sitenize bir de pin butonu eklemelisiniz. Pin butonunun sitenizde yer alması sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman istedikleri şeyi kolaylıkla pinleyebilirler ve Kurumsal Pinterest Yönetimi işinizi fazlasıyla kolaylaştırmış olur.

Pinterest Kullanmanın Önemi

Pinterest uygulamasını kullandığınız sürece ürünleriniz, satmak istediğiniz parçalar yada yemek tarifleriniz gibi birçok şey milyonlarca insana kolayca ulaşabilir. İnsanlar çok kolay bir şekilde ürünlerinizi satın alabilir. Üstelik ürünlerinizden memnun kalanlar ya da beğenenler ürününüzü pinleyerek onlarla etkileşimde bulunan insanlarında sizin pinlerinizi görmesine katkı sağlamış olur. Daha fazla insana ulaşmak istiyorum diyorsanız kesinlikle bu çağın uygulamasını kullanmanız gerekir ve pinterest kullanmanın önemi her geçen gün daha fazla sayıda insan tarafından fark edilmektedir. Organik arama motorları yani reklamsız arama motorları sonuçlarında en üst sıraya çıkabilmek için yapılan ART GROUP (İnternet ve Reklam Ajansı), yani site içi ve site dışı optimizasyon çalışmaları da size fazlasıyla yardımcı olaraktır.

Pinterest Yönetimi

Bireysel Pinterest Yönetimi, Kurumsal Pinterest yönetimi ile ilgili en uygun fiyat teklifleri için tıklayınız.
+ 50
Post Hazırlama
+ 50
İçerik Yazdık
+ 0
Hesap Yönetimi
+0
Yıllık Tecrübe

Uzmana Danışın

Pinterest hesap yönetimiyle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşınız.

Bireysel Pinterest  yönetimi ve Kurumsal Pinterest hesaplarının yönetimiyle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınız bize ulaştırın, Sosyal Medya Uzmanları sizin için cevaplasın.

Mail Gönder :info@artgroup.com.tr

 Bize Arayın : +90 535 954 78 22