E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Ticimax Entegrasyon Nedir

Ticimax Nedir, Ticimax E Ticaret Yazılımı, Ticimax Entegrasyon, Ticimax Entegrasyon Sistemleri, Ticimax N11 Entegrasyon, Ticimax Amazon Entegrasyon, Ticimax Gittigidiyor Entegrasyon, Ticimax Hepsiburada Entegrason , Ticimax Api ve daha fazlası için iletişime geçiniz.

Alışveriş siteleri için hazırlanan bir e-ticaret paketi olan Ticimax, satışlarını arttırmak isteyen web sitelerinin tercihidir. Ticimax nedir, Ticimax günümüzde kullanılan en gelişmiş ticaret yazılımıdır.

Ticimax Etegrasyon 

Benzersiz alt yapısı ile Ticimax e ticaret yazılımı en iyi e-ticaret yazılımı olarak popülerdir. Profesyonel e-ticaret sitelerinin tercihi olup 7/24 telefon ve ticket desteği sunarak e-ticaret sitelerinin satışlarını arttırmada aktif rol oynamaktadır. En çok ziyaretçi alan alışveriş sitelerinde kullanılan Ticimax, kesintisiz hizmetleri ile farkını ortaya koyuyor. Birçok avantajı ile rakiplerini geride bırakan Ticimax, e-ticaret siteleri için yapılan Ticimax entegrasyon çalışmaları sonrası web sitelerinin hedef müşteri kitlesine ulaşmasını sağlıyor. Bunlardan biri de Ticimax n11 entegrasyonu olup, söz konusu e-ticaret sitesinin başarısı ortadadır.

E-ticaret Devleri Ticimax’ı Tercih Ediyor

En çok tercih edilen ve en fazla ziyaretçi alan e-ticaret siteleri Ticimax entegrasyon programı kullanan popüler sitelerdir. Ticimax enterasyonu nedir denildiğinde, hızlı kurulum ve desteği, güçlü altyapısı ve kaliteli hizmetleri ile Ticimax’ın tedarikçi entegrasyonu hizmeti diyebiliriz. Bunlardan Ticimax hepsiburada entegrasyon hizmeti en güzel örnektir. Yoğun ziyaretçi trafiği ile sonuçlanan Ticimax gittigidiyor entegrasyon çalışması da bir başka örnek olup geri dönüşler herkes tarafından bilinmektedir.

Ticimax Entegrasyon Nedir

E-ticaret Yazılım ve Çözümleri İle Ticimax

Profesyonel e-ticaret yazılım ve çözümleri ile Ticimax 8.000’in üzerinde firmaya hizmet sunan kurumsal bir firmadır. E-ticaret sektöründe rekabet etmek isteyenlerin tercihi olup daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sadece ulusal değil uluslararası satış yapmak isteyenler Ticimax’ı tercih ederek hedef satışlara kolayca ulaşmaktadır. Sürekli altyapısını yenileyen ve yazılım güncellemeleri ile müşterilerin sektörde istedikleri başarıyı yakalamalarını sağlayan Ticimax, e-ticaret paketleri ve çözümleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor.

 Ticimax Ürün Paketleri

  • E-ticaret paketlerinden ileri seviye bulut e-ticaret çözümlerine, e-ihracat çözümlerinden native mobil uygulama çözümleri ve Tcimax premium paketlere kadar her ihtiyaca cevap veren ürün paketleri Ticimax’tadır.
  •  Soft, plus, special, special extra ve special omni paketleri e-ticaret paketleri olup fiyatları değişmektedir.
  •  Special max, global ve global max paketler ileri seviye bulut e-ticaret çözümleri için sunulan ürünlerdir.
  •  Native e-ticaret mobil uygulaması ile e-ticaret siteleri akıllı cihazlarda artık daha hızlıdır.
  • Sınırları kaldıran Ticimax premium ise markalara özel proje yönetimi, danışmanlık hizmeti ve özel yazılım çözümleri ile e-ticaret sitelerinin hızla başarıya ulaşmasında etkilidir.

Ticimax Entegrasyon Fiyatları

Ticimax’ın profesyonel hizmetlerinden faydalanmak istiyor ve web sitenizi dünyaca tanınan web siteleri arasına dahil etmek istiyorsanız Ticimax entegrasyon hizmeti almalısınız. Entegre etmek istediğiniz firmaya göre ticimax entegrasyon fiyatları değişmekte olup detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Benzersiz modülleri, entegrasyon altyapısı, tedarikçi ve ticari yazılım entegrasyonu ve mobil uygulamaları ile Ticimax aradığınız adrestir. En uygun fiyatlarla ticimax entegrasyon hizmeti alabilir, web sitenizi rakiplerinizin önüne geçirebilirsiniz. Hedef müşteri kitlesini yakalamada e-ticaret siteleri artık Ticimax’ın avantajlarından faydalanıyor.

Ticimax Entegrasyon hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.