E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Diş Hekimi Web Sitesi Tasarımı

Art Digital Agency olarak Diş Hekimi Web Sitesi Tasarımı, Diş Doktoru Web Sitesi ve Diş Kliniklerine Özel Web Siteleri alanında sizlere profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artan internet kullanım sıklığı özellikle sağlık sektöründe de olduğu gibi insanlar Web’den istedikleri bilgiyi kolayca elde edebiliyorlar. Ancak sağlık sektörü diğer sektörlere göre biraz daha insanların dikkat ettiği ve fazlaca araştırma yaptığı bir sektördür.

İnternet kullanımının artışı, randevu alım ya da doktora gitmeden önce doktor hakkında araştırma imkanını arttırmıştır. Diş sağlığı konusunda da süreç aynı şekilde işler. Hastalar sonuçta sağlıkları ön planda olduğu için etraflıca bir araştırma yaparlar. Bu bakımdan olsa gerek sağlık sektöründe yer alan tüm web siteler aslında hastalar için büyük önem arz eder.

 Diş Doktorlarının Web Site Özellikleri

Önem arz eden konu sağlık olduğu için sitede yer alan fotoğraflar, videolar, tedavi anlatımları, özellikle doktorların kendini tanıttığı videolar ne kadar özenle hazırlanırsa bir hastanın da karar vermesi o kadar rahat olur. Var olan diş doktoru web tasarım özelliklerinde en başta yer alan ölçek fotoğraflardır.

Diş Doktoru Web Sitesi

Hatta özellikle öncesi-sonrası fotoğrafları, hastayı o doktora yönlendirmede en iyi adımdır. Bir doktorun kendi diş doktoru web sitesi ne kadar faydalı içeriklerle dolu olur ve kendi tedavi ediş yöntemi, sitede yazılar ve verilen bilgilerle ne kadar örtüşürse hasta da verdiği kararda pişmanlık hissetmez.

Bir diğer önemli ölçüt ise diş sağlığı açısından bir sitenin çeşitli diş hastalıklarını tedavi ediyor olması da fazla bir internet araması yapmadan hastaya istediği sonucu vermektedir. Bunun için diş poliklinik web sitesi tasarımlarına, içeriklerine, doktor tanıtım videolarına fazlaca özen göstererek hazırlanmalıdır.

 Diş Hekimlerine Özel Reklam Yönetimi

Bir hastanın ihtiyacı olabilecek bilgileri doğru ve çözümsel bir şekilde vaat eden siteler, diğer özensiz sitelerden daha çok rağbet görür. Bunun bilincinde olan dişçi web tasarım konusunda kendini geliştirmiş bir çok insan, site açmayı düşünen doktorlara yardımcı oluyor. Diş doktoru reklam yönetimi konusu, diğer sağlık sektörlerinde de ön planda olup istenilen sonucu yaratmak için işbirliği sunuyor. Gerek o sitenin yeterli reklamının yapılması gerekse site içi düzenleme konularında yardımcı olup, bir doktoru ve bir hastayı tatmin edebilecek yeterli bir sayfa oluşturuluyor.

Art Group’un Diş Hekimlerine özel olarak hazırladığı Diş Doktoru Web Sitesi Tasarımı, Diş Poliklinik Web Tasarım, Diş Hekimi Web Sitesi ve Diş Hekimleri Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekimi Web Sitesi Özellikleri – Diş Doktoru Web Sitesi Özellikleri

– Mobil uyumlu tasarım (tablet ve telefonlarla)
– Türkçe yönetim paneli
– Sınırsız Çalışan ekleme
– Çalışanlara özel biyografi ekleme
– Sınırsız slayt ekleme
– Foto galeri
– Video galeri
– Site genel ayarları
– Sıkça sorulan sorular
– Sosyal medya eklentisi
– Seo uyumlu altyapı ve tasarım
– İletişim ve harita ekleme

İletişime Geçiniz