E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Tıp Merkezi Web Sitesi Tasarımı

Tıp Merkezi İnternet Sitesi, Tıp Merkezi Web Tasarım, Tıp Merkezi Sosyal Medya Yönetimi, Tıp Merkezi Grafik Tasarım işlerimde Art Group sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır..

Profesyonel iş dünyasında, internet üzerinde kişi veya kurumların tanıtımını yapmak için özel olarak oluşturulan tasarımlar, web tasarımlarıdır. Meydana getirilen bu tasarımlar, grafik tasarımlarından ayırt edici olarak HTML diline dönüştürülür. Bu işi profesyonel olarak web tasarımcıları gerçekleştirir. Web tasarım; kişi ve kurumların profilleri, hizmetleri gibi çeşitli kategoriler hakkında internet üzerinden aynı anda birçok kullanıcıya detaylı bilgiler ulaştırmanın en etkili ve hızlı yoludur. Günümüzde insanlar evde bilgisayarları, tabletleri veya akıllı telefonları ile web sayfalarına kolaylıkla bağlanabilmektedir.

Poliklinik Web Sitesi

İnternet hızının artışı sayesinde metin içerikleri yanında videolar, görsel içerikler mesela yüksek çözünürlüklü resimler, fotoğraflar web sitelerinde geniş yer tutabiliyor. Şirketler, web siteleri sayesinde hem tanıtımlarını yapmakta hem de çağdaş dünyadaki gelişmeler karşısında yeniliklere ayak uydurarak ilerleyen teknoloji karşısında kalıcılıklarını sağlamaktadırlar. Tıp merkezleri de bu gelişmeleri yakından takip etmekte ve laboratuvarları, poliklinikleri için kadrolarını ve hizmetlerini etkili bir şekilde insanlara yansıtan, metin ve görsel içerikli, özel tıp merkezi web sitesi istemektedirler.

Tıp Merkezi Web Tasarım

Tıp merkezleri, yaşadığımız internet çağında tıp merkezi web tasarım ile sağlık hizmetlerini, sağlık personellerini, doktorlarını, cihaz ve ünitelerini, laboratuvarlarını müşterileri ile en hızlı ve etkin bir şekilde paylaşabilecekleri web sitesi platformuna ihtiyaçları vardır. Birçok tanınmış tıp merkezi ve hastanenin, sahip oldukları tıp merkezi internet siteleri yolu ile müşteri portföyünü genişleterek saygın kalıcı firmalar arasında kısa sürede yerini aldığı bilinmektedir. Bunu fark eden tıp merkezi sahipleri, eğer web siteleri yoksa web tasarım hizmetini güvenilir bir firmadan almak için harekete geçmektedir.

Tıp Merkezleri için PR ve Sosyal Medya Yönetimi

Tıp merkezlerinin; kurumsal kimliklerini, kaliteli ve güvenilir hizmetlerini, müşteri memnuniyetine önem veren çalışma politikalarını milyonlarca kişi ile en hızlı şekilde buluşturabilmeleri için en etkin yöntem sosyal medya yönetimidir. Tıp merkezleri, tıp merkezi sosyal medya yönetimi hizmeti alarak sosyal medya platformları üzerinden reklam ve hizmet tanıtımlarını kolaylıkla yapabilmektedir. Kaldı ki tıp merkezleri adına bu görevleri başarı ile yürüten deneyimli firmalar tıp merkezlerinin bu konuda 7/24 yardımcısıdır. Her türlü sorunlarına anında etkin çözümler sunabilmektedirler.

Tıp merkezlerinin bir diğer ihtiyacı da tıp merkezi pr yönetimi hizmeti almaktır. Bu hizmet profesyonel bir ekibi ve çalışmayı gerektirir. Etkili bir pr çalışması ile ancak hedeflenen kitleye güven inşası ile ulaşılabilir. Tıp merkezlerinin tanıtımı ve hedef kitlesine ulaşması için kitlenin destek, sempati ve güvenin oluşturulması sürecinde uygulanan tüm çalışmalar bütünü pr yönetimi olarak adlandırılabilir. Seo çalışmaları, içerik stratejileri, basın faaliyetleri ve sosyal medya yönetimi pr çalışmalarının içinde çok önemli bir yere sahiptir.

Art Group’un Tıp Merkezlerine özel olarak hazırladığı Tıp Merkezi Web Sitesi, Poliklinik Web Tasarım, Tıp Merkezi Sosyal Medya Yönetimi ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Tıp Merkezi Web Sitesi Özellikleri – Poliklinik Web Sitesi Özellikleri

– Mobil uyumlu tasarım (tablet ve telefonlarla)
– Yönetim paneli
– Sınırsız Çalışan ekleme
– Çalışanlara özel biyografi ekleme
– Sınırsız slayt ekleme
– Foto galeri
– Video galeri
– Site genel ayarları
– Sıkça sorulan sorular
– Sosyal medya eklentisi
– Seo uyumlu altyapı ve tasarım
– İletişim ve harita ekleme

İletişime Geçiniz