E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Dr Web Sitesi

Sağlık Sektörüne özel çalışmalarımızdan olan “Dr Web Sitesi, Dr Sosyal Medya Yönetimi, Dr Logo Tasarımı” ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Doktorluk, çocukların küçüklükten beri yapmak istediği yüksek prestijli bir meslek olarak göze çarpmaktadır. Bu mesleği edinen kimselerin amaçları ise şüphesiz işlerini büyütmektir. Bu amaç doğrultusunda internetin muhteşem gücünü kullanmak isteyen doktorlar, web sitesi kurarak kazançlarını arttırmayı amaç edinmişlerdir.

Dr. Web Sitesi Kurmanın Avantajları

Doktor web sitesi kurmanın kişiye kazandırdığı birçok fayda bulunmaktadır. Bunların başında 7/24 randevu almak isteyen hastalar için bir web sitesi kurmak gelebilir. Bu sayede doktorun şubesine vb. yerlere gitmeden hızlı bir şekilde randevu alınarak zaman tasarrufu edinilebilir. Diğer bir fayda ise geçmiş hastalarının yorumlarıyla diğer hastalara ışık tutması olarak söylenebilir. Yani doktorun hizmetlerinden faydalanan kişiler diğer hastalara referans kaynağı olarak doktorun tanınırlığını arttırabilir. Bunun için de siteye ”Referanslar” bölümü eklenebilir.

Neden Bir Dr Web Sitesi Kurmalı?

Gelişen dünya şartlarıyla birlikte zor görünen işler internet sayesinde saniyeler içinde yapılır hale gelmiştir. Çağa ayak uydurmak isteyen doktorların da web sitelerini kurarak işlerini internet ortamına taşıması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Ayrıca bir Dr web sitesi kurmasa da rakipleri kuracağından dolayı kendisi bu alanda rakiplerinin gerisinde kalabilmektedir.

Dr Web Sitesi

Dr. Web Sitesinde Neler Olmalı?

Dr internet sitesi içerisinde olması gereken en temel şey doktor bilgilerinin yer aldığı bir giriş ekranı olacaktır. Sonrasında iletişime geçmek için bir sayfa, randevu saatlerinin yer aldığı bir bölüm de gereklidir. En sonunda doktorun öz geçmişinin aldığı bir bölümün olması faydalı olacaktır.

Dr. Web Tasarım

Sitenin olmazsa olmazı Dr web tasarım olarak söylenebilir. Tasarımı iyi olan bir site hem ziyaretçilerine iyi görünür, hem de ziyaretçilerinin ne aradığını bulması ile de işini kolaylaştırır. Bütün bu işler çok kolay olmamaktadır. Dr internet siteleri sayısının bir hayli artmasıyla uzman bir tasarımcı ile çalışılması gerekmektedir. Doktorun aynı alanda çalıştığı birçok meslektaşı olması nedeniyle ön sıralara çıkmak doktorun lehine olacaktır.

Dr Sosyal Medya Yönetimi

Sitenin işleyişi kadar ne kadar ziyaretçi aldığı da önemlidir. Bunun için Dr sosyal medya yönetimi altında birtakım çalışmalar yapılmalıdır. Bu çalışmalar kapsamında sosyal medyanın gücü etkin olarak kullanılmalıdır.

Doktorlara özel Logo Tasarımı, Doktorlara Özel Web Sitesi, Doktorlara Özel Sosyal Medya Çalışmalarımızdan yararlanmak için iletişime geçiniz.

Dr Web Sitesi Özellikleri 

– Mobil uyumlu tasarım (tablet ve telefonlarla)
– Türkçe yönetim paneli
– Sınırsız Çalışan ekleme
– Çalışanlara özel biyografi ekleme
– Sınırsız slayt ekleme
– Foto galeri
– Video galeri
– Site genel ayarları
– Sıkça sorulan sorular
– Sosyal medya eklentisi
– Seo uyumlu altyapı ve tasarım
– İletişim ve harita ekleme