E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu Nasıl Yapılır, N11 Entegrasyon Firması, N11 Entegrasyon Yazılımı, N11 Entegrasyon Nedir, N11 Entegrasyon Fiyatları hepsi ve daha fazlası için Art Digital Agency ile iletişime geçebilirsiniz.

N11 online ticaret sektörü, 2013 yılında Doğuş planet tarafından oluşturulmuş bir e-ticaret sistemidir. Alışverişin uğurlu adresi sloganıyla hizmet anlayışını sürdüren ticaret sayfası, logo üzerinde de uğur böceği simgesini kullanmaktadır. Güney Kore üretim merkezi tarafından Doğuş grubu adına oluşturulan alışveriş sitesi, piyasa üzerinde de her geçen gün daha da artarak değer kazanmaktadır.

2018 yılı tarihinde büyük bir piyasa başarısı yakalayan alışveriş sitesi, global ticaret piyasası içerisinde de oldukça olumlu piyasa değerleri yakalamaktadır. N11 online alışveriş sitesi binlerce farklı marka ürünün, tek bir çatı altında toplandığı alışveriş sitesidir. Site içerisinde a’dan z’ye yüz binlerce ürün tedarik edilebilmektedir. Bunun haricinde alışveriş sitesinde yer alan ürünler yerli ve yabancı marka üretim ürünlerden oluşmaktadır.

N11 Entegrasyonu Nedir?

N11 üzerinden internet satışına sunulan; mutfak, tekstil, gıda ve elektronik gibi binlerce ürün daha iyi idare edilebilmek için entegrasyon sistemiyle çalışma göstermektedir. N11 entegrasyon sistemi, site içerisinde yer alan bütün ürünleri bir araya getirerek tek bir bileşen altında toplamayı ifade etmektedir. Bu sayede n11 entegrasyonu üzerinden satışa sunulan ürünler arasında da bir uyum ve bütünleşme bu nedenden dolayı söz konusudur.

Uluslararası ticaret haznesi bulunan n11 pazaryeri entegrasyonu kullanım açısından da, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu yüzden n11 entegrasyon firmaları arz ve talep doğrultusunda n11 entegrasyon fiyatları veya fiyatlarını belirlemektedir. N11 entegrasyon paketi, farklı seçenekler üzerinden oluşmakta ve kalitesine göre içerik anlamında da farklılık gösterebilmektedir.

Bunun için öncelikle n11 entegrasyonuna giriş yapmak veya üye olmak isteyen kişi veya kuruluşlar, ilk başta kendi bütçesi dahilinde bir entegre paket bileşeni satın almalıdır. Daha sonra alınan paket içeriği ile birlikte ideasoft çözüm merkezi üzerinden, siteye kurulum sağlanmalıdır. N11 sitesine kurulan entegrasyon paketiyle birlikte, site içerisine yapılacak olan ürün alımları ve satışları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Alışveriş sitesine eklemek istediğiniz ürün yapılarını seçerek ve barkod numaralarını ekleyerek, hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun haricinde eklenen GTIN yani barkod kodları, mutlaka ürünün açıklama kısmından bulunmak zorundadır. Çünkü bu ürünün satışını, site içerisinde yasal kılan bir bileşeni temsil etmektedir.

N11 Entegrasyon Fiyatları Uygun Mudur?

N11 Entegrasyon Nedir

N11 entegrasyonu üzerinden satışa sunulan ürünler genel bir bütçe bazında uygun fiyatlı ürünlerden meydana gelmektedir. Bu sebepten dolayı, n11 entegrasyonu yapan firmalar veya içerisinde yer alan markalar, ürün tanıtımlarını daha da iyi yapabilmek adına, ülke genelinde yaygın olarak e-ticaret satışı yapan n11.com sitesini tercih etmektedir. Bu yüzden online alışveriş sitesi üzerinden ürün satışı yapmak isteyen firmaların genel olarak kullandıkları bir sistemdir. Bu sistem sayesinde n11 üzerine entegrasyon işlemleri yapılacak olan ürün ve maliyet aralığına göre farklılık gösterebilmektedir.

N11 Entegrasyon Programı Nasıl Çalışmaktadır?

E-ticaret sitelerinden biri olan ve hizmet alanını uzun yıllardır global online piyasa üzerinden sürdüren n11 alışveriş sitesi, uygun ve maliyeti bir düşük bir entegrasyon bileşeninden oluşmaktadır. Bunun için n11 alışveriş sitesi içerisinde ürün tanıtımı yapmak ve satmak için kişi veya kurumlar, mutlaka n11 entegrasyon programı paketi satın almaktadır. Bu entegrasyon programları ise genellikle internet destekli başta ideasoft olmak üzere; ticimax, tsoft ve daha birçok farklı ticaret paketlerinden oluşmaktadır. Bu programlar üzerinden yapılan entagrasyon işlemleri sayesinde, kullanıcı panelleri üzerinden eklenen ürün içeriklerinin maliyet gelirleri de azalmaktadır. Bu durumun en büyük sebebi ise, son modern teknolojik entegre çözüm merkezleri sayesinde aracı olan firma veya diğer kuruluşların ortadan kalkmasından kaynaklanmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için Art Group Danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.