E-mail : info@artgroup.com.tr Gsm : +90 535 954 78 22

Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyon, Pazaryeri Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

İnternet dünyası her geçen gün farklı bir alanda kullanıcılara hizmetler sunar. Sanal dünyada alışverişin mümkün olması ile birlikte birçok kullanıcının da dijital dünyadan kolayca alışveriş imkânı bulması mümkün olmuştur. İnternetin en verimli kullanıldığı alışveriş alanında birçok firmanın işini kolaylaştıran pazaryeri nedir sorusu ortak merak konusu olmaktadır. Firmaların bütün müşterileri ile kolay iletişim kurmasını sağlayan pazaryeri entegrasyonu, birçok anlamda kullanıcılarına avantaj sağlayan bir sistemdir. Temelde basit bir sistem ile çalışa bu entegre sistem sayesinde firma sahipleri hem alış hem de satış ürünleri konusunda oldukça kolay bir hizmet sağlayabilmektedir.

Kolay Entegre Sistemleri

İnternet üzerinden yapılacak işlemleri kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon programı kullanıcıların gün içerisindeki işlemlerini daha kısa sürede gerçekleştirmesini sağlar. Birçok işetmenin dijital sektöre hızlı bir giriş yapmasına imkân tanıyan bu entegre sistemi ile firmalar her türlü ürün takibini kolay bir şekilde yapabilir. Dünya çapında hizmet veren en büyük alışveriş sitesi Amazon’da yer almak firmalara büyük anlamda getiri sağlar.

Ürünlerin Amazon’da müşterilere ulaşmasını sağlayan kullanıcılar tercih edecekleri amazon entegrasyonu ile kısa sürede ticarette istedikleri başarıyı yakalayabilir. Bu entegrasyon sistemi ile siteye gelen siparişlerin aynı anda programa aktarılması, kargo aşamasındaki ürünlerin aynı anda fatura sistemi üzerine otomatik olarak işlenmesi, meydana gelen stok değişikliği ile ilgili bilgilerin güncel olarak program üzerinden görüntülenebilmesi mümkün olur.

Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Entegrasyonlar

Türkiye’nin en sık işlem yapılan alışveriş adresleri içerisinde yer alan N11, birçok satıcıya ev sahipliği yapan güvenli bir kuruluştur. Firmalar tercih edecekleri N11 pazaryeri entegrasyonu sistemi sayesinde kolayca ürünlerinin geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir. Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan platform günlük bazda oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır. Program sayesinde site içerisindeki her türlü işlemin tek bir program üzerinden takip edilmesi mümkün hale gelir. Tek tek ürün takibi yapma zorluğunu ortadan kaldıran program sayesinde tek sayfa üzerinden bütün işlemlerin yapılması sağlanır. İnternette satışlarını artırmak isteyenler tercih edecekleri hepsiburada pazaryeri entegrasyonu ile satışlarını kısa sürede ikiye katlayabilir.

Gitti Gidiyor Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyon

Pazaryeri entegre sistemleri birçok firmanın tercih ettiği programlardır. Ürün tanıtımı ve pazarlaması konusunda firmalara büyük rahatlık sağlayan bu sistemler ile firmalar dünya genelinde birçok müşteriye sahip olur. Birçok farklı segmentte hizmet veren gittigidiyor pazaryeri entegrasyonu tercihi ile milyonlarca ürünün kısa sürede alıcılara ulaşması mümkün olur. Her daim fiyat güncellemesini kolaylaştıran sistem her müşteriye ait bilgileri sistemde saklama konusunda da üst düzey performans sergiler.

Güven veren alışveriş sistemi nedeni ile günümüzde birçok kullanıcı alışveriş işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirir. Bu anlamda birçok işlemi kolaylaştıran entegrasyon programları ile hiçbir işlem sistemde yığılma yapmaz ve anında çözülür. Ekonomik fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile tercih edilebilecek epttavm entegrasyonu programı ile kısa sürede ürünlerin sisteme yüklenmesi ve kısa sürede kâra dönüşmesi de mümkün olur.

Pazaryeri Entegrasyonu Avantajları

Pazaryeri entegrasyon sistemleri sağladığı kolaylıklar ile birçok aktif firma sahibinin ilk tercihleri arasında yer alır. Hizmet anlamında aynı anda birden fazla site üzerinde işlem yapmayı sağlaması en önemli pazaryeri entegrasyonunun avantajları içerisinde sayılabilir. Program sayesinde satıcılar her bir ürünü tek tek takip etmek yerine toplu şekillerde takip edebilir ve güncellemeleri kısa zaman içerisinde yapabilir. Hem alıcı hem de satıcılar güven veren uygulamada gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapmak pazaryeri entegrasyon hataları konusunda firmalara koruma sağlar. Kullanıcılar ile de kolay iletişim kurmayı sağlayan program sayesinde her bir kullanıcı ile birebir iletişime geçmek ve sorularını cevaplamak mümkündür.

9 Responses
 1. Asude Cafe

  Kurabiye ve Pasta üzerine butik ürünler yapmaktayız, Pazaryeri Entegrasyon konusunda fiyatlarınız nedir ? Pazaryeri Entegre işlemleri için sisteminizi demo olarak inceleyebilir miyim ?

  1. ART GROUP

   Merhabalar Asude Hanım; Pazayeri entegrasyon fiyatlarımız ve Demo hizmetimiz den yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir misiniz ?

 2. Şeyme DENİZ

  Kuaför malzemeleri üzerine w ticaret sitemizi n11 de entegre etmek istiyorum ne şekilde yardımcı olabilirsiniz.

  1. ART GROUP Yetkili

   Merhabalar
   Ürünlerinizin stoklarını hangi programda tutuyorsanız onu sanal mağazalarda otomatik çalışacak şekilde entegrasyonunu sağlıyoruz. Ücretsix deneme için iletişime geçebilir misiniz.

 3. Fatih SANCI

  Tekstil ürünleri tedarik alanında sitem var hepsi burada ve n11 de ayrı ayrı stok girmekten sıkıldım sizdeki sistem otomatik mi yoksa elle mi giriş yapılmaktadır.

  1. ART GROUP Yetkili

   Merhabalar
   Tüm sanal mağazalarda tek bir stok ile otomatik olarak güncelleme yapılmaktadır. Ayrı ayrı stok girme derdine son vermek için iletişime geçebilir misiniz.

 4. Hatice TAŞ BALOĞLU

  Ayakkabı dükkanım var internete giriş yapmak istiyorum ne şekilde yardımcı olabilirsiniz.

  1. ART GROUP Yetkili

   E Ticaret Kurulumu, Stok Yönetimi, Depo Yönetimi ve Sanal Mağaza Entegrasyonları konusunda yanınızda yer almaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir misiniz.

 5. Gülnür Akkız

  Pazaryeri entegrasyon ile sanal mağaza entegre arasında fark var mıdır. İnternet sitemizden hepsi burada üzerinden satış yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz.